Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 6 kwietnia 2019
  • 23 maja 2019
  • wyświetleń: 13336

[FOTO] Ponad 200 osób maszerowało z kijami wokół Zbiornika Łąckiego

Ponad 200 osób wzięło udział w VIII Nordic Walking wokół Zbiornika Łąckiego. Impreza rozpoczęła się od krótkiej rozgrzewki, którą na parkingu przy Ośrodku Sportu Wodnych w Łące poprowadziła Magda Kocima, instruktorka Nordic Walking.

VIII Nordic Walking wokół Zbiornika Łąckiego - 18.05.2019 · fot. POSiR, posir


Trasa marszu wiodła przez koronę zapory w kierunku Poręby. Później drogami transportu rolnego, ulicą Wodną w Porębie i ponownie drogami transportu rolnego w kierunku Brzeźc, gdzie uczestnicy wyszli na ulicy Pokoju przy moście na Pszczynce. Stąd przeszli ulicą Hodowców w Wiśle Wielkiej do ulicy Leśnej, a po przejściu kolejnymi drogami transportu rolnego ponownie zawitali w Ośrodku Sportu Wodnych.

Na mecie czekały na uczestników specjalnie na tę okazję przygotowane medale, które wręczył wicestarosta pszczyński Damian Cieszewski - biorący czynny udział w marszu.

Za pomoc w zabezpieczeniu imprezy serdecznie dziękujemy policjantom Komendy Powiatowej Policji z Pszczyny oraz strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej z Pszczyny.

BM / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.