Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 2 kwietnia 2019
  • 7 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 6920

Łukasz Piszczek zaprasza dzieci do swojej akademii.Przed nami Dni Pasji

Akademia BVB im. Łukasza Piszczka zaczyna szukać młodych piłkarzy. Dni Pasji to szansa, aby trenować w Goczałkowicach-Zdroju pod banderą Borussii Dortmund.

Niedawno Łukasz Piszczek, były reprezentant Polski w piłce nożnej i ciągle zawodnik Borussii Dortmund, zainaugurował działalność swojej akademii w Goczałkowicach-Zdroju. Dla dzieci przygotowuje w swojej rodzinnej miejscowości najlepszą bazę szkoleniową w regionie, która latem zostanie oddana do użytku. Nabór dzieci rozpoczyna się już teraz.

Podczas Dni Pasji, swoje umiejętności zaprezentować będą mogły dzieci z roczników 2009-2012. - Zapraszamy wszystkie dzieci, mieszkające maksymalnie 50 km od Goczałkowic. Chcemy, aby nasze zaproszenie dotarło do jak największej liczby dzieci, aby miały one szanse spróbować swoich sił - mówi Michał Zioło, dyrektor sportowy Akademii BVB im. Łukasza Piszczka.

Aby zapisać dziecko na Dni Pasji, należy skorzystać z formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: www.akademiabvb.pl. Tam też, znajdują się wszystkie niezbędne informacje.

Łukasz Piszczek zaprasza dzieci do swojej akademii

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.