Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 1 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 554

[Iskra Pszczyna] Młodzicy: Horror z happy-endem!

Wysoką formę na początku sezonu prezentują zawodnicy z rocznika 2006. Podopieczni Radosława Rakowskiego oraz Mateusza Dragona po bardzo emocjonującym meczu pokonali Odrę Wodzisław przez co po trzech kolejkach z kompletem punktów są liderami II Ligi wojewódzkiej!

Młodzicy: Iskra - Odra Wodzisław 31.03.2019
fot. Andzejek


Komentarz trenera Radosława Rakowskiego:
"Mecz rozpoczął się dla nas idealnie, bo już w 1 minucie spotkania Miłosz Szydłowski otworzył wynik spotkania strzałem w samo okienko bramki Odry. Mimo to, pod koniec pierwszej części gry Odra zdobyła dwie szybkie bramki i na przerwę schodziliśmy przegrywając. Dokonaliśmy korekt w ustawieniu, które zdały egzamin. Wynik spotkania wyrównał Przemek Mizera, który wykorzystał sytuację sam na sam, a na 5 minut przed końcowym gwizdkiem dołożył drugie trafienie wykańczając bardzo dobrze wyprowadzony kontratak. Cieszę się z tego, że pokazaliśmy charakter, który był nam potrzebny do odwrócenia losów spotkania. Byliśmy na boisku jednością i tworzyliśmy kolektyw. Brawo drużyna!"

Młodzicy: MKS Iskra Pszczyna - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski 31.03.2019 · fot. Andzejek


MKS Iskra Pszczyna - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski 3:2 (1:2)
Bramki: Miłosz Szydłowski, Przemysław Mizera(dwie)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie: Michał Śnieg, Bartosz Kubisz, Bartosz Maroszek, Łukasz Furtok, Szymon Muras, Igor Bała, Miłosz Szydłowski, Maksymilian Kurczyk, Przemysław Mizera, Fabian Bała, Mateusz Kościelny, Tymoteusz Nycz, Hubert Pietruszka, Mikołaj Łuszcz

Raku, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.