Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 24 marca 2019
  • 25 marca 2019
  • wyświetleń: 14011

Juniorzy Iskry Pszczyna w Hiszpanii. Nagrali wideo-blog i teledysk

Podczas ferii zimowych juniorzy MKS Iskry Pszczyna przebywali na tygodniowym, piłkarskim obozie w Hiszpanii. W trakcie pobytu na katalońskim wybrzeżu odbyło się sporo treningów i sparing z hiszpańską drużyną, ale był również czas na zwiedzanie Barcelony, Tossa de Mar, a także na morskie kąpiele i... nagranie teledysku.Przez cały pobyt na wybrzeżu Costa Brava zawodników nie opuszczało słońce. Młodzież, wraz z kadrą, miała okazję uczestniczyć w meczu FC Barcelona vs. Real Valladolid, odwiedzając tym samym słynne Camp Nou. Codziennie na młodych adeptów footballu czekał co najmniej jeden trening. Nie obyło się jednak bez zwiedzania stolicy Katalonii- Bacelony oraz towarzyskiego meczu z C.D. Palafolls, który otrzymał drobne gadżety Ziemi Pszczyńskiej przekazane przez Urząd Miejski w Pszczynie oraz Starostwo Powiatowe.

Zawodnicy, mimo swojego sportowego zacięcia, skutecznie urozmaicili swój obóz i podczas całego pobytu kręcili teledysk do jednej z popularnych w ostatnim czasie piosenek, tańcząc zaprezentowany w oryginale taniec. Wśród scenerii można zobaczyć centrum Barcelony, wspomniany stadion, fortyfikacje w Tossa de Mar, plażę, a nawet dach hotelu.

Zobaczcie sami, jak bawili się zawodnicy Iskry Pszczyna!

Obszerna relacja z wyjazdu dostępna jest w serwisie sport.pless.pl.

Materiały filmowe dostępne są na kanale YT MKS Iskra Pszczyna: www.youtube.com/channel/UC-QMrcfKtUvGhURXTt-qcWg

BM, Mateusz Grzechnik / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.