Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 20 marca 2019
  • 22 marca 2019
  • wyświetleń: 11316

[WIDEO, ZDJĘCIA] Nowe boisko w Łące zostało oficjalnie otwarte

W Łące za ponad milion złotych powstało boisko ze sztuczną nawierzchnią. W środę, 20 marca odbyło się jego oficjalne otwarcie.

Oficjalne otwarcie boiska w Łące - 20.03.2019 · fot. BM / pless.pl


Inwestycja w Łące realizowana była w ramach projektu Aktywna Pszczyna. Roboty budowlane objęły: zdjęcie warstwy humusu, wykonanie drenażu, a także nowej podbudowy boiska o wymiarach 95,00x48,00 m wraz z nawierzchnią przepuszczalną z trawy syntetycznej, wykonanie utwardzenia terenu z kostki brukowej wokół boiska, wykonane instalacji oświetleniowej, zakup i montaż piłkochwytów z bramami i furtkami, zakup i montaż bramek i 2 kabin dla zawodników.

Loading...


Budowa boiska kosztowała 1.180.800,00 zł. Wartość dofinansowania wynosi 50% wartości robót budowlanych. Inwestycja w Łące została wybrana do dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Pilotażowego Programu Modernizacji Infrastruktury Sportowej "Mały Klub" realizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.