• 19 marca 2019
  • wyświetleń: 1637

[Iskra Pszczyna] Juniorzy: Beniaminek ze spadkowiczem

Piłkarską wiosnę rozpoczął zespół z rocznika 2003/2002. W ramach rozgrywek drugiej wojewódzkiej ligi juniorów młodszych Iskra gościła w Pszczynie w sobotni poranek zespół Odry Wodzisław.

Juniorzy: Iskra - Odra Wodzisław 16.03.2019

Komentarz trenera Mateusza Bałucha:
"Po awansie w pierwszej kolejce przyszło nam się zmierzyć ze spadkowiczem z pierwszej ligi. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo dobra i to Iskra miała więcej klarownych sytuacji do zdobycia bramki. W sytuacji sam na sam z bramkarzem gości znaleźli się Wojciech Szpek i Patryk Zakrzewski, ale pojedynek ten przegrali. W drugiej połowie z każdą minutą zarysowywała się coraz większa przewaga Odry, a Iskra popełniała proste błędy w wyprowadzaniu piłki. Dwie takie straty zakończyły się bramkami dla graczy z Wodzisławia. W samej końcówce meczu składną akcje zdołali przeprowadzić kolejny raz gracze Odry i mimo bardzo dobrej postawy w tym meczu Piotra Kościelnego zrobiło się 0-3. Na 10 min przed zakończeniem spotkania na indywidualną akcje lewą stroną boiska zdecydował się Paweł Stebel, który dograł piłkę w pole karne a tam najlepiej odnalazł się wprowadzony w drugiej połowie na boisko Michał Ożóg i zmniejszył rozmiary porażki."

Juniorzy: MKS Iskra Pszczyna - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski 16.03.2019 · fot. Andzejek

MKS Iskra Pszczyna - MKP Odra Centrum Wodzisław 1:3 (0:0)
Bramka: Michał Ożóg

Piotr Kościelny, Jakub Czorny, Jakub Brudek, Kacper Gołka, Karol Biegier, Dominik Wieciech, Paweł Stebel, Adam Góralczyk, Patryk Zakrzewski, Marcel Nycz, Wojciech Szpek oraz Maciej Nowak, Kamil Sojka, Daniel Markiewicz, Jakub Maśka, Michał Ożóg, Jacek Dębski