pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 17 marca 2019
  • wyświetleń: 1157

[Iskra Pszczyna] Młodzicy: Udana inauguracja rozgrywek!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

W niedzielne przedpołudnie zawodnicy z rocznika 2006 rozegrali pierwsze spotkanie w ramach II Ligi Wojewódzkiej z drużyną APN GKS Tychy. Licznie zgromadzeni kibice mogli obserwować znakomite spotkanie, które pszczynianie przechylili na swoją korzyść.

Młodzicy: Iskra - APN GKS Tychy 17.03.2019
fot. Andzejek


Komentarz trenera Radosława Rakowskiego:
"Moi zawodnicy zagrali znakomite spotkanie, walcząc o każdy metr boiska i realizując założenia przedmeczowe. W pierwszej połowie zaskoczyliśmy drużynę gości wysokim pressingiem, niestety naszej dobrej postawy nie udało się udokumentować bramką. W drugiej części spotkania zagraliśmy bardziej defensywnie i oddaliśmy inicjatywę gościom licząc na kontry. W 40 minucie spotkania Przemek Mizera z zimną krwią wykorzystał błąd obrony i zdobył bramkę na wagę zwycięstwa.Brawo drużyna!"

Młodzicy: MKS Iskra Pszczyna - APN GKS Tychy 17.03.2019 · fot. Andzejek


MKS Iskra Pszczyna - APN GKS Tychy 1:0 (0:0)
Bramka: Przemysław Mizera

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Michał Śnieg, Szymon Muras, Bartosz Maroszek, Łukasz Furtok, Kamil Cieszko, Igor Bała, Fabian Bała, Miłosz Szydłowski, Maksymilian Kurczyk, Przemysław Mizera, Bartosz Kubisz, Mikołaj Łuszcz, Mateusz Kościelny

Raku, źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj