pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 15 marca 2019
  • wyświetleń: 4436

[Iskra Pszczyna] Juniorzy: Pamiętniki z Lloret de Mar

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj

W dniach 15-24 lutego w czasie zimowych ferii na piłkarskim obozie w Hiszpanii przebywali juniorzy naszego klubu. W czasie pobytu w Katalonii sporo było treningów, sparing z hiszpańską drużyną, ale był też czas na zwiedzanie Barcelony, malowniczej miejscowości Tossa de Mar, a także na kąpiele morskie.

Juniorzy: Obóz w Hiszpanii 15.02.-24.02.2019
fot. Andzejek


Podsumowanie obozu w Hiszpanii okiem trenera Mateusza Bałucha oraz uczestników wyjazdu.O tym jak wyglądał pobyt zawodników Iskry w czasie pobytu w Hiszpanii można było także śledzić na bieżąco we vlogach, które codziennie ukazywały się na profilu facebookowym naszego klubu. Jeżeli jeszcze ktoś nie miał okazji ich zobaczyć poniżej krótkie relacji ze wszystkich dni, a także zdjęcia ze wspomnieniami z tygodniowego aktywnego wypoczynku.

Przez cały pobyt na wybrzeżu Costa Brava nie opuszczało nas słońce, a temperatury zachęcały do treningów. Pierwszy dzień przeznaczony został na regenerację sił po długiej podróży, spacer po Lloret de Mar, a całość zwieńczył wieczorny wyjazd na mecz FC Barcelona vs. Real Valladolid.

Juniorzy: Obóz sportowy Lloret de Mar, Hiszpania - dzień 1 · fot. Andzejek
Drugi i trzeci dzień był już typowo piłkarski dwa treningi poranny i popołudniowy na znakomicie przygotowanych boiskach sportowych.

Juniorzy: Obóz sportowy Lloret de Mar, Hiszpania - dzień 2 · fot. Andzejek
Juniorzy: Obóz sportowy Lloret de Mar, Hiszpania - dzień 3 · fot. Andzejek
Kolejny i jedyny dzień bez treningu piłkarskiego to całodniowa wycieczka do Barcelony. Zwiedzanie stolicy Katalonii oraz początek zabawy związanej z realizacją projektu na teledysk z hiszpańskiej wyprawy.

Juniorzy: Obóz sportowy Lloret de Mar, Hiszpania - dzień 4 · fot. Andzejek
W piłkarską środę prócz przedpołudniowego treningu zagraliśmy mecz z rówieśnikami z Hiszpanii zespołem C.D. Palafolls. O meczu pisaliśmy wcześniej tutaj

Juniorzy: Obóz sportowy Lloret de Mar, Hiszpania - dzień 5 · fot. Andzejek
Szósty dzień to poranna wycieczka do pobliskiej malowniczej miejscowości Tossa de Mar oraz popołudniowy trening.

Juniorzy: Obóz sportowy Lloret de Mar, Hiszpania - dzień 6 · fot. Andzejek
Ostatni dzień pobytu był równocześnie najcieplejszy, dlatego prócz dwóch treningów spędziliśmy dłuższy czas na plaży oraz na morskiej kąpieli.

Juniorzy: Obóz sportowy Lloret de Mar, Hiszpania - dzień 7 · fot. Andzejek
Podczas całego pobytu prócz głównej piłkarskiej części kręcony był teledysk. Tańczyliśmy wszędzie, w hotelu, na mieście, w centrum Barcelony, pod stadionem, na średniwiecznych fortyfikacjach w Tossa de Mar, na plaży, w sklepie, a nawet dachu hotelu. Warto zobaczyć jak świetnie się bawiliśmy.

źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Liga Maluchów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj