pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 31 października 2005
  • wyświetleń: 2394

Pogoń w Pszczynie

Pogoń w Pszczynie


W miniony weekend z bazy sportowej przy Hotelu „Imperium” korzystał zespół Pogoni Szczecin. Niestety, tym razem pobyt w Pszczynie nie okazał się zbyt szczęśliwy dla drużyny trenowanej przez Bohumila Panika. Pogoń poległa w Wodzisławiu.

Już w środę na stadionie „Leśnym” gościć będą piłkarze drugoligowego Zagłębia Sosnowiec. Po treningu zawodnicy Zagłębia spotkają się z młodymi adeptami rzemiosła piłkarskiego, którzy na co dzień trenują w szkółce piłkarskiej Znicza Jankowice. Po drugoligowcach na równą jak stół płytę „Leśnego” wybiegną drużyny Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej.

Trening planowany jest na godzinę 17.00, natomiast mecz PALP pomiędzy drużynami Mieszka i jankowickiego Veina na 20.00. W przypadku zwycięstwa Mieszko zapewni sobie tytuł wicemistrza rundy jesiennej. Po tym meczu do rozegrania zostaną jeszcze dwa spotkania rundy jesiennej. W sobotę (5.11.br.) na boisku Czarnych Piasek spotkają się: Stara Wieś z Instalbudem oraz Poligonersi z Boschem.

Środa 2.11.2005r. – stadion „Leśny”
17.00 trening Zagłebia Sosnowiec
20.00 Mieszko – Vein

Maciej Stieber

Na zdjęciu Edi Andradina (Pogoń Szczecin) z pracownicą Hotelu Imperium

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.