Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 21 stycznia 2019
  • wyświetleń: 2538

Meetingi biegowe z "Aktywną Pszczyną"

Rusza noworoczna inicjatywa, zorganizowana przez Stowarzyszenie Sportowe "Aktywna Pszczyna", pt. Meetingi biegowe z "Aktywną Pszczyną".

Meetingi biegowe z "Aktywną Pszczyną"
fot. AktywnaPszczyna.pl


W ramach inicjatywy, w każdy czwartek o godz. 19:00, będą prowadzone treningi biegowe dla wszystkich osób, chętnych do aktywnego spędzenia czasu. Biegacze będą ruszali z parkingu pod MORiS Pszczyna, ul. Basztowa 4. W zależności od stopnia zaawansowania oraz ilości chętnych uczestników, zostaną utworzone grupy dystansowe.

"Inicjatywa ma na celu promowanie aktywnego wypoczynku dla mieszkańców Pszczyny i okolic oraz poznawania jej najskrytszych zakątków. Z obserwacji wiemy, że w naszym powiecie jest wiele osób uprawiających najprostszą formę ruchu jaką jest bieganie i naszym celem jest skupienie tego środowiska w jednym miejscu i czasie, podczas którego uczestnicy naszych meetingów będą mieli okazję poznać się wzajemnie, wymieniając swoje doświadczenia. Podczas meetingów planujemy przeprowadzanie wielu ciekawych akcji dla jej uczestników, tj. treningi z czołowymi zawodnikami, konsultacje z instruktorami, otwarte szkolenia, pomoc zarówno w ruszeniu z kanapy jak i w przygotowaniach do zawodów. Jak widać plany mamy wielkie, dostosowanego dla każdego." - powiedział Tomasz Opuchlik, Prezes Stowarzyszenia.

Najbliższe spotkanie biegowe odbędzie się w dn. 24 stycznia, na które serdecznie zapraszamy. Więcej informacji znajdziecie pod linkiem: www.facebook.com/events/314455219177837/

new / pless.pl, źródło: Aktywna Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.