pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 30 października 2005
  • wyświetleń: 1499

Awans Pniówka na pierwsze miejsce

Po pogromie 6:1 jaki zafundowała zawodnikom Unii Bieruń drużyna Pniówka Pawłowice, oraz porażce dotychczasowego lidera z Bełku, Pniówek Pawłowice został liderem ligi okręgowej. Nad wiceliderem ma 2 punkty przewagi. Do zakończenia rundy jesiennej zostały jeszcze trzy kolejki. Pniówek ma do rozegrania u siebie jedno spotkanie z Iskrą Pszczyna oraz dwa na wyjeździe z piątą w tabeli drużyną GTS Bojszowy oraz ósmą - Krupiński Suszec.

Wygrana Pniówka w sobotniej kolejce to jedyny sukces zespołu z naszego powiatu. Pozostałe przegrywały bądź remisowały swoje spotkania.

Iskra u siebie nie umiała pokonać Ogrodnik Cielmice. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Krupiński Suszec także zremisował - 3:3 z Górnikiem Boguszowice. Kolejny remis padł w Woli. Tamtejszy Sokół rozegrał mecz z MKS Lędziny. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Bardziej oryginalna była drużyna z Góry - przegrała na wyjeździe 0:3 z Pogonią Imielin.

ups / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.