pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 27 października 2005
  • wyświetleń: 3884

Dziewczyny z Rolniczoka najlepsze

Dziewczyny z Rolniczoka najlepsze


Dzisiaj (27 październik), w ramach współzawodnictwa szkół ponadgimnazjalnych powiatu pszczyńskiego w roku szkolnym 2005/2006, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Tenisie Stołowym.

Wśród dziewcząt triumfowały zawodniczki popularnego „Rolniczoka”, zaledwie o jeden punkt wyprzedzając ZSZiO Wola. Podium uzupełniły tenisistki „Chrobrego”. Indywidualnie dwa miejsca na podium zajęły zawodniczki zwycięskiej drużyny, złoto przypadło Magdzie Konieczny, brąz Irenie Kurcius (obie ZSR Pszczyna), a srebrny medal zdobyła Żak Karolina z Woli.

W klasyfikacji chłopców najlepsi okazali się pawłowiczanie z tamtejszego LO, a drugie miejsce przypadło ekipom Zrywu Pszczyna i „Samochodówki”. Indywidualnie triumfował Bartłomiej Rutkowski (ZSS Pszczyna) przed Pawłem Suchodolskim (LO Pawłowice) i Krzysztofem Nielkiem (Zryw Pszczyna). Drugim miejscem w klasyfikacji drużynowej oraz brązowym medalem Nielka tenisiści Zrywu uczcili jubileusz 20 – lecia istnienia Klubu.

Zawody, których organizatorem był Zryw Pszczyna i Starostwo Powiatowe odbyły się na obiektach obchodzącego jubileusz 35 – lecia istnienia ZPiSdN, a przeprowadzili je z ramienia organizatora Szymon Miczek i Stanisław Włoch.

Klasyfikacja dziewcząt:
1. ZSR Pszczyna - 77
2. ZSZ Wola - 76
3. LO „Chrobry” - 61
4. LO Pawłowice - 59

Klasyfikacja chłopców:
1. LO Pawłowice - 72
2. ZSS Pszczyna - 68
2. ZSZ przy ZPiSdN Pszczyna - 68
4. ZSZ Wola - 57
5. ZSR Pszczyna - 53
5 LO Chrobry - 53

Indywidualnie: Dziewczęta
1. Magda Konieczny (ZSR)
2. Karolina Żak (ZSZiO Wola)
3. Irena Kurcius (ZSR)

Indywidualnie: Chłopcy
1. Bartłomiej Rutkowski (ZSS)
2. Paweł Suchodolski (ZSO Pawłowice)
3. Nielek Krzysztof (Zryw Pszczyna

Maciek Stieber

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.