pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 12 grudnia 2018
  • wyświetleń: 989

Kolejne sukcesy gminnego Klubu Sportowego "Warszowice"

Niespotykanym dotąd sukcesem zakończył się w niedzielę Bełchatowski IX Turniej Curlingowy o Puchar Starosty Bełchatowskiego.

Kolejne sukcesy gminnego Klubu Warszowice
Kolejne sukcesy gminnego Klubu Sportowego "Warszowice" · fot. UG Pawłowice


W tym największym w Polsce turnieju wśród 36 drużyn z całej Polski, zagościły również dwie z gminnego KS "Warszowice". Drużyna KS "Curlusy Baniate" w składzie Krzysztof Nowak, Janusz Tomica, Paweł Klos wspomagani dodatkowo przez juniora Łukasza Radajewskiego, oraz KS "Juniorzy" w składzie Damian Herman, Jacek Rokita, Krzysztof Świątek i Rafał Krystkiewicz. Po czterodniowych zmaganiach obydwu drużynom udało się zdobyć podium.

Curlusy Baniate na swej drodze spotkali drużyny Balltic Team (9:2), Rocas Rodantes z Łodzi (3:3), Ice Rockets z Gliwic (9:8), TriCity z Sopotu (10:2), BDD z Krakowa (9:5) oraz Monkey Man z Łodzi (7:6). Stając się jedyną niezwyciężoną drużyną z jednym remisem na koncie nasi zawodnicy zdobyli pierwsze miejsce i złote medale. Niedaleko "wylądowali" młodsi koledzy KS "Juniorzy" - wygrywając z FzZ z Sopotu (8:2), Mistralem z Krakowa (8:2), The Gentlemen z Bełchatowa (8:1), PZD z Bełchatowa (4:3), Stonsami z Gdańska (6:3) i jedyną przegraną z Monkey Man z Łodzi (2:7). To zdecydowało o brązowym kolorze medali z kolei dla nich.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.