pless.pl

Reklama

Sport

  • 23 października 2018
  • wyświetleń: 518

[Iskra Pszczyna] Żaki: Z podwórka na stadion

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

W piątek 19 października odbył się gminny etap turnieju z Podwórka na Stadion, w którym z powodzeniem udział wzięła drużyna rocznika 2011.

Żaki: Z podwórka na stadion 19.10.2018


Komentarz trenera Pawła Zjawińskiego:
"W piątkowe popołudnie na boisku Piast rozegraliśmy eliminacje do turnieju "Z podwórka na stadion" w kategorii U8. W pierwszym meczu w naszej grupie podejmowaliśmy zespół z Warszowic, który wygrywamy 5:1 i dobrze rozpoczynamy eliminacje. W kolejnym meczu mamy już derby i podejmujemy LKS Łąka. Mecz był bardzo wyrównany, po ładnej akcji indywidualnej jednego z naszych zawodników prowadzimy 1:0, niestety popełniliśmy w końcówce meczu dwa poważne błędy i przegrywamy 1:2. W półfinale zmierzyliśmy się z Pniówkiem Pawłowice po 15 minutach gry mamy remis 1:1 po bramce Franka Wanke z rzutu wolnego i mamy rzuty karne. Świetna dyspozycja Dawida Dużego w dniu dzisiejszym spowodowała, że wygrywamy 2:1 w karnych i gramy w finale!!!"

Żaki: Z podwórka na stadion 19.10.2018


"W finale spotkaliśmy się po raz kolejny z LKSem Łąka. Na 2 minuty przed końcem meczu prowadzimy 2:0, niestety w końcówce tracimy 2 bramki i znowu mamy rzuty karne. Po raz kolejny na wysokości zadania stanął Dawid Duży, potwierdzając swój ?Dzień Konia? i wygrywamy w karnych 2:0. Jest to dla nas ogromny sukces, ponieważ w naszej drużynie, także grają chłopcy z rocznika 2012, a dzisiaj mierzyli się z chłopakami z rocznika 2011. Jest to dla nas duże zaskoczenie i do marca będziemy ciężko pracować, by godnie reprezentować nasz powiat na finale wojewódzkim." - podsumował trener Zjawiński.

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Duży, Wanke, Uździło, Zachara, Dworaczek, Skoczeń, Zakrzewski

Paweł Zjawiński
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj