Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 5 listopada 2018
  • wyświetleń: 1313

Mieszkanka Golasowic mistrzynią Polski przedszkolaków w szachach

Paulina Trzaskalik z Golasowic zdobyła I miejsce na Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół i Przedszkoli w kategorii dziewczynki - przedszkola w szachach.

Mieszkanka Golasowic mistrzynią Polski przedszkolaków w szachach - 30.10.2018 · fot. Stowarzyszenie Szachowe Gminy Pawłowice


We wtorek, 30 października, uczęszczająca do przedszkola w Golasowicach, a zarazem zawodniczka Stowarzyszenia Szachowego Gminy Pawłowice Paulina Trzaskalik, zdobyła I miejsce i złoty medal w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół i Przedszkoli w szachach w kategorii dziewczynki - przedszkola, które rozegrane zostały w Katowickim Spodku.

W grupie 40 dziewczynek z całej Polski, Paulina Trzaskalik okazała się najlepsza, pokonując 7 rywalek. Jest to kolejny wielki sukces młodej, 6 letniej dziewczynki z Golasowic. W maju, po zdobyciu III miejsca w Poroninie podczas Mistrzostw Polski w szachach do lat 6 teraz dodała I miejsce w Mistrzostwach Polski Przedszkoli. Paulina, szachy trenuje pod okiem swojego taty Krzysztofa Trzaskalika oraz w Stowarzyszeniu Szachowym Gminy Pawłowice z trenerem Karolem Rawiczem.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice, Stowarzyszenie Szachowe Gminy Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.