pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 28 października 2018
  • wyświetleń: 879

[Iskra Pszczyna] Młodzicy: Pokazali siłę!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej zawodnicy z rocznika 2006 udowodnili, że w pełni zasłużenie zdobyli Mistrzostwo III Ligi Wojewódzkiej. Podopieczni Radosława Rakowskiego oraz Mateusza Dragona pokonali BBTS Podbeskidzie 9:1.

Młodzicy: Iskra - Podbeskidzie 28.10.2018
fot. Andzejek


Komentarz trenera Radosława Rakowskiego:
"Rok temu zagraliśmy pierwszy mecz na większym boisku, który przegraliśmy 0:8, wtedy niektórzy zaczęli wątpić w chłopaków. Powiedzieliśmy sobie jednak, że musimy pracować na treningach dwa razy ciężej, a wtedy efekty przyjdą. Nasza dobra postawa w meczach jest przede wszystkim rezultatem pracy na treningach, chłopcy mają 100% frekwencji, a do każdego ćwiczenia podchodzą z bardzo dużą koncentracją i zaangażowaniem, co bardzo mnie cieszy. Mecz z Podbeskidziem całkowicie zdominowaliśmy, udowodniliśmy, że w pełni zasłużenie wygraliśmy ligę. Podsumowując ten sezon pokazał, że w piłce nożnej należy być cierpliwym i za każdym razem dawać z siebie wszystko. Oby tak dalej! "

Młodzicy: Iskra - Podbeskidzie 28.10.2018
fot. Andzejek


MKS Iskra Pszczyna - BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała 9:1 (4:0)
Bramki: Kurczyk(trzy), Mizera(trzy), Cieszko, Bała Fabian, Bała Igor

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Karol Stieber, Bartosz Kubisz, Szymon Muras, Bartosz Maroszek, Igor Bała, Fabian Bała, Kamil Cieszko, Maksymilian Kurczyk, Mateusz Kościelny, Przemysław Mizera, Miłosz Szydłowski

Raku
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj