pless.pl

Reklama

Sport

  • 27 października 2018
  • wyświetleń: 1827

[Iskra Pszczyna] Trampkarze młodsi: 100 bramek!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Bardzo udanie kończą sezon podopieczni Radosława Rakowskiego oraz Mateusza Dragona. Zawodnicy z rocznika 2005 pokonali Czarnych Jaworze aż 22:0. Warto dodać, że ostatnia bramka padła w ostatniej minucie meczu i była to 100 bramka w tym sezonie!

Trampkarze: Iskra - Czarni Jaworze 27.10.2018
fot. Andzejek


Komentarz trenera Radosława Rakowskiego:
"Zaimponowała mi dziś u chłopaków zawziętość do osiągnięcia celu, który udało się zrealizować w ostatniej minucie meczu. Brawo dla całej drużyny za sezon, każdy z zawodników dał z siebie wszystko i dołożył cegiełkę do tego sukcesu. Awans został wywalczony w znakomitym stylu, ponieważ strzeliliśmy 100 bramek, tracąc zaledwie 2! Od poniedziałku zaczynamy przygotowania do nowego sezonu, który niewątpliwie będzie dużo cięższy, więc potrzebujemy jeszcze większej pracy na treningach, aby robić ciągłe postępy i eliminować błędy."

Trampkarze młodsi: MKS Iskra Pszczyna - GKS Czarni Jaworze 27.10.2018 · fot. Andzejek


MKS Iskra Pszczyna - GKS Czarni Jaworze 22:0 (8:0)
Bramki: Zieleźnik (pięć), Kałamała (cztery), Growiec (trzy), Caputa (dwie), Wrona (dwie), Świerczek (dwie), Ryguła (dwie), Kudela, Sokołowski

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Jakub Jurczak, Antoni Spyra, Kacper Rak, Marek Świerczek, Jakub Sokołowski, Maciej Kudela, Kamil Bohm, Maciej Caputa, Jakub Growiec, Dawid Goczoł, Miłosz Wrona, Kamil Zieleźnik, Sergiusz Kałamała, Miłosz Luboń, Borys Tomanek, Adrian Ryguła, Stanisław Mrozik, Tomaszek Wiktor

Raku
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj