pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 17 października 2018
  • wyświetleń: 845

[Iskra Pszczyna] Orliki: Poprzeczka coraz wyżej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Ligowy mecz z Siódemką Tychy oraz sparing z Football4pro, czyli tradycyjna piłkarska rocznika 2008.

Orliki: Iskra - Siódemka Tychy 13.10.2018
fot. Andzejek


Komentarz trenera Szymona Furczyka:
"Po meczu z Siódemką Tychy mogę bez wątpienia stwierdzić, że nieustannie dźwigamy sobie już dość wysoko zawieszoną poprzeczkę. Zaprezentowana kultura gry na tle jednego z najmocniejszych rywali w naszej grupie cieszy, lecz nie zadowala, gdyż chcemy być najlepsi, nie dobrzy. Popełniliśmy dwa błędy, które kosztowały nas dwoma straconymi bramkami, lecz w przeciągu całego meczu stworzyliśmy tyle sytuacji bramkowych, że wynik mógł być tylko i wyłącznie na korzyść pszczyńskiej Iskry. Ostatecznie rywal wyjechał z bagażem trzech bramek, nie wygraliśmy tego meczu wysoko. Trzy punkty lądują na nasze konto, zespół zaprezentował się bardzo dobrze, więc mogę być tylko i wyłącznie zadowolony z pracy jaką wykonujemy."

MKS Iskra Pszczyna - KS Siódemka Tychy 3:2
Kacper Ryguła, Filip Urbańczyk, Szymon Rodak

MKS Iskra Pszczyna zagrała w składzie:
Kamil Blacha, Damian Rak, Jacek Jonkisz, Szymon Rodak, Karol Grygier, Mateusz Grygier, Filip Urbańczyk, Szymon Mazurczyk, Aron Pach, Kacper Ryguła, Aleksander Ficek, Dawid Przybyło

Orliki: MKS Iskra Pszczyna - KS Siódemka Tychy 13.10.2018 · fot. Andzejek


"Zaraz po meczu mistrzowskim rozegraliśmy mecz kontrolny z zespołem Football4pro Bartka Koniecznego. Sparing rozgrywał się na dwóch boiskach, gdzie miałem okazję sprawdzić aż 20 zawodników. Jestem zadowolony z gry, mecze były wyrównane co świadczy bardzo dobrze o rywalizacji w naszym roczniku. Żałuję tylko, że zespół LKS Brzeźce z którym mieliśmy się zmierzyć w Pszczyńskiej Lidze Orlików zlekceważył nasz mecz i nie dojechał, gdyż była to ostatnia aktywność w ten weekend, gdzie mieli zagrać pozostali zawodnicy niezaangażowani w sparing." - podsumował trener.

W sparingu wystąpili:
Julian Kolon, Paweł Wybrańczyk, Jakub Lazarek, Martyna Strączek, Jakub Zakrzewski, Paweł Kubski, Olaf Komraus, Paweł Lukasek, Kamil Blacha, Damian Rak, Jacek Jonkisz, Szymon Rodak, Karol Grygier, Mateusz Grygier, Filip Urbańczyk, Szymon Mazurczyk, Aron Pach, Kacper Ryguła, Aleksander Ficek, Dawid Przybyło

Orliki: MKS Iskra Pszczyna - Football4pro 13.10.2018 · fot. Andzejek

Szymon Furczyk, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj