pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 14 października 2018
  • wyświetleń: 800

[Iskra Pszczyna] II zespół: Hokejowy wynik

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

To był rollercoaster przy Bogedaina. Pomimo to, że zespół Iskry wychodziła dwa razy na dwubramkowe prowadzenie to zremisował z zespołem LKS Woszczyce.

II zespół: Iskra - LKS Woszczyce 14.10.2018
fot. Andzejek


Wszystko zaczęło się fatalnie, już kilkadziesiąt sekund po rozpoczęciu spotkania pomyłkę defensorów na bramkę zamienili goście. trzy kolejne bramki padły po stałych fragmentach gry. Najpierw po rzucie rożnym uderzeniem z głowy wyrównał Fabian Pustelnik, a tuż przed przerwą bezpośrednio z narożnika boiska gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Kułagowski.

Po przerwie z rzutu wolnego z 17 metrów prowadzenie podwyższył Pustelnik. Chwila nieuwagi sprawiła, że zespół z Woszczyc ponownie złapał kontakt. Już w kolejnej akcji meczu świetne podanie Borka na bramkę zamienił Rakowski. Wydawało się, że Iskra mecz ma pod kontrolą i poczuła się zbyt pewnie. Ta chwila dekoncentracji sprawiła, że w kilkadziesiąt sekund goście doprowadzili do wyrównania.

W niespełna godzinę padło zatem aż osiem goli. W ostatnich dwóch kwadransach trwała wyrównana walka, ale więcej bramek już nie padło.

II zespół: MKS Iskra II Pszczyna - LKS Woszczyce 14.10.2018 · fot. Andzejek


MKS Iskra II Pszczyna - LKS Woszczyce 4:4 (2:1)
bramki: 0:1 Piotr Dawiskiba (2.), 1:1 Fabian Pustelnik (21.), 2:1 Kamil Kułagowski (45.), 3:1 Fabian Pustelnik (52.), 3:2 Robert Tkocz (55.), 4:2 Radosław Rakowski (57.), 4:3 Dawid Kukułka (59.), 4:4 Łukasz Piórek (60.)

MKS Iskra II Pszczyna zagrał w składzie:
Wojciech Morkisz (61. Michał Grajcarek), Dawid Szromek, Kamil Pustelnik (70. Bartosz Pisarek), Jakub Borek (70. Wojciech Pośpiech), Kamil Kułagowski, Radosław Operchalski, Dawid Pęszor, Fabian Pustelnik (80. Adam Grajcarek), Sławomir Piech, Radosław Rakowski, Tomasz Ryguła

źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj