pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 12 października 2018
  • wyświetleń: 2385

Brązowe medale badmintonistów w Białymstoku

Miłe informacje przyszły z rozgrywanych w Białymstoku Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców w badmintonie. Troje pszczynian uczestniczyło w tym turnieju i cała trójka zdobyła medale w kolorze brązowym.

Kornelia, Dagmara, Alan - badmintoniści z brązowymi medalami · fot. Polski Związek Badmintona dzięki uprzejmości Białostockiej Szkoły Badmintona


Kornelia Marczak - multimedalistka zdobyła kolejne dwa medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski (Debel i Mikst), Alan Ostrowski ponownie wywalczył brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski, jak w roku ubiegłym, ale tym razem w deblu z partnerem, z którym na mistrzostwach grał po raz pierwszy. Natomiast Dagmara Pękała zdobyła swój pierwszy indywidualny medal Mistrzostw Polski Juniorów.

Warto marzyć i spełniać swoje marzenia, ale te medale to nie przypadek, to ciężka praca zawodników i ich teamów, dlatego szczególne podziękowania należą się trenerom, fizjoterapeutom, psychologom, dietetykom. sponsorom, rodzicom, przyjaciołom, kibicom.

Brawo Damian Pławecki (trener Kornelii i Dagmary)
Brawo Bartek Pietryja (trener Alana)

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.