pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 9 października 2018
  • wyświetleń: 3583

[WIDEO, ZDJĘCIA] Udane wakacje z Centrum Aktywności Ruchowej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum Aktywności Ruchowej" podaj

To były udane wakacje! Jeśli ktoś twierdzi inaczej - wystarczy spojrzeć na uśmiechniętych uczestników wyjazdów wakacyjnych z Centrum Aktywności Ruchowej! Dowody poniżej w postaci galerii zdjęć i podsumowań wideo!Za oknami jesień, liście zmieniają swoją barwę, a dzień staje się coraz krótszy. To jednak dobry moment, aby na chwilę wrócić do upalnego i słonecznego lata. Zobaczcie jak bawili się uczestnicy letnich wyjazdów z Centrum Aktywności Ruchowej, to był dla nich zdecydowanie czas udanego, aktywnego wypoczynku i dobrej zabawy!W naszych wakacyjnych wyprawach wzięli uczestnicy z roczników 2003-2012! A miejscami naszych wypadów były nadmorskie miejscowości Ustka oraz Rowy, a także pobliskie Bukowno.

Więcej zdjęć z wszystkich wyjazdów można znaleźć na naszym facebooku - www.facebook.com/centrumar/

Udane wakacje z Centrum Aktywności Ruchowej


Już teraz zapraszamy do wspólnej zabawy podczas półkolonii zimowych w pierwszym tygodniu ferii, a także kolejnych letnich wyjazdów! Szczegóły już wkrótce!

Centrum Aktywności

43-215 Jankowice
ul. Żubrów 75

tel. 57 57 23 23 7REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Centrum Aktywności Ruchowej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum Aktywności Ruchowej" podaj