pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 12 września 2018
  • wyświetleń: 973

[Iskra Pszczyna] Orliki: Wymiana ciosów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Dopiero w poniedziałkowy wieczór przy sztucznym świetle pszczyńska młodzież zakończyła piłkarski weekend. Na boisku w Czechowicach orliki z rocznika 2008 zmierzyły się z miejscowym zespołem Trójki.

Orliki: Trójka Czechowice - Iskra 10.09.2018
fot. Andzejek


Komentarz trenera Szymona Furczyka:
"Mecz z UMKS Czechowice był dla nas niezwykle ciężką przeprawą. Choć wizualnie przeważaliśmy, mieliśmy wiele sytuacji to w żadnym momencie meczu nie mogliśmy być pewni zwycięstwa. Gra była otwarta, wymiana ciosów trwała niespełna przez cały mecz. Choć przez 45 minut jak bokser na ringu nasza drużyna pracowała na nogach, uderzała celnie przeciwnika to niestety nie dała rady ani razu powalić go na deski. W ostatnich minutach mogliśmy zapłacić za brak nokautu wysoką cenę. Nasi zawodnicy podołali jednak presji w końcówce. Wygraliśmy walkę jednogłośnie na punkty i kolejne trzy oczka lądują na naszym koncie."

Orliki: UMKS Trójka Czechowice - MKS Iskra Pszczyna 10.09.2018 · fot. Andzejek


UMKS Trójka Czechowice - MKS Iskra Pszczyna 5:6 (1:3)
bramki: Kacper Ryguła (cztery), Mateusz Goczoł, Aron Pach

MKS Iskra Pszczyna zagrała w składzie:
Kamil Blacha, Damian Rak, Paweł Kubski, Dawid Przybyło, Aron Pach, Szymon Mazurczyk, Jacek Jonkisz, Olaf Komraus, Julian Kolon, Jakub Lazarek, Mateusz Goczoł, Szymon Rodak, Kacper Ryguła

Szymon Furczyk
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj