pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 1 września 2018
  • wyświetleń: 766

[Iskra Pszczyna] Trampkarze: 3 punkty na początek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj

W sobotnie popołudnie chłopcy z rocznika 04 pojechali do Czechowic na pierwszy w tym sezonie mecz ligowy.

Komentarz trenera Bartosza Pisarka:
"Mecz zaczął się dla nas dobrze, utrzymywaliśmy się przy piłce nie pozwalaliśmy na dużo gospodarzom.W 28min z przodu piłkę utrzymał Pustelnik i zagrał ją do wychodzącego na pozycję Łoskota, a ten pewnym strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza gospodarzy. Drugą część spotkania zaczeliśmy spokojnie, probowaliśmy utrzymywać się przy piłce i systematycznie zdobywać teren. W końcu okolo minuty 42 daleki rzut wolny w pole karne przeciwnika bije Maśka, piłka przechodzi obrońców, a całą akcje strzałem po długim rogu bramki zamknął dobrze dysponowany w ten dzień Sidło. Gospodarze zaatakowali, ale nie potrafili znaleźć drogi do bramki pilnowanej przez Zientka.Wynik ustalił Pustelnik, który wysokim pressigiem zmusił rywala do błędu i w sytuacji sam na sam zdobył bramkę. Najważniejsze jest dobrze zacząć, 3 punkty cieszą, ale przed chłopakami jeszcze dużo pracy."

Trójka Czechowice Dziedzice - MKS Iskra Pszczyna 0:3 (0:1)
Bramki: Łoskot, Sidło, Maśka

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie: Kacper Zientek, Kacper Ryguła, Klaudiusz Szmajduch, Oliwier Dziech, Kacper Kozik, Łukasz Stryczek, Kacper Sidło, Jakub Maśka, Kacper Łoskot, Patryk Michulec, Kacper Pustelnik, Hubert Gazda, Dominik Stuchlik, Kacper Promny, Ksawery Wojciech

Bartosz Pisarek
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Liga Maluchów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj