pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 2 września 2018
  • wyświetleń: 1330

[Iskra Pszczyna] Orliki: Udanie, ale...

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

W sobotę rozgrywki w grupie mistrzowskiej Orlików Podokręgu Tychy zainaugurowali zawodnicy z rocznika 2008. Na boisku Orlik przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie Iskra gościła zespół z Tychów.

Orliki: Iskra - APN GKS Tychy 01.09.2018
fot. Andzejek


Komentarz trenera Szymona Furczyka:
"Podczas inauguracji ligi orlików rocznik 2008 zafundował nam prawdziwą huśtawkę nastrojów. Pierwsza połowa bardzo skuteczna, zakończona została wynikiem 5:0 dla Iskry. Na drugą połowę wyszliśmy z zamiarem posiadania piłki i dominacji rywala. Nasz plan został już po kilku minutach zniszczony przez rywala (bądź nas samych). Wykorzystując nasze błędy zawodnicy z Tychów strzelili cztery bramki. Dopiero gdy wynik był ?na styku? nasi piłkarze ruszyli na rywala. Ostateczny wynik 8:5 dla nas i trzy bardzo ważne punkty zostają w Pszczynie. Inauguracja udana, mam jednak wiele materiału do analizy. To dopiero pierwszy mecz sezonu, więc patrzymy z optymizmem w przyszłość."

Orliki: MKS Iskra Pszczyna - APN GKS Tychy 01.09.2018 · fot. Andzejek


MKS Iskra Pszczyna - APN GKS Tychy 8:5 (5:0)

MKS Iskra Pszczyna zagrała w składzie:
Kamil Blacha, Damian Rak, Jacek Jonkisz, Szymon Rodak, Olaf Komraus, Szymon Mazurczyk, Paweł Kubski, Aron Pach, Aleksander Ficek, Kacper Ryguła

Szymon Furczyk, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj