pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 10 października 2005
  • wyświetleń: 2655

PALF: Nie ma mocnych

PALF: Nie ma mocnych


9 października minął półmetek I rundy Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu. Była to wyjątkowa niedziela (nie tylko z uwagi na wybory prezydenckie). Przy pięknej słonecznej i naprawdę ciepłej pogodzie, przy bardzo licznie zgromadzonych kibicach VII kolejka obfitowała w ciekawe wydarzenia.

Nadal nie ma mocnych na zespół Instalbudu, który w siódmym ligowym meczu odnotował siódme zwycięstwo na boiskach asfaltowych. Tym razem w meczu na szczycie pokonał wicelidera zespół Mieszka i tym samym powiększył przewagę nad goniącymi go drużynami już do sześciu punktów.

W VII serii gier aż trzy spotkania zakończyły się bez wyłonienia zwycięzcy. Po ciekawym i zaciętym meczu OKS podzielił się punktami z Szybkimi Bananami. Z kolei Żubry wywalczyły punkt z Fa-Ktem i dzięki temu odbiły się od dna tabeli. Warto odnotować, że dokładnie w połowie tego spotkanie minął półmetek rundy jesiennej. I wreszcie w derbach Osiedla Piastów Komet bezbramkowo zremisował z Termexem. Na uwagę w tym pojedynku zasługuje nie tylko bardzo rzadki wynik, ale przede wszystkim wyjątkowa oprawa meczu, jaką stworzyli zawodnicy Termexu. Były świece dymne i fajerwerki, ale przede wszystkim doping i bardzo wielu kibiców (ponad 100 osób!!!).

Wciąż fatalnie gra wicemistrz – Relaks, który tym razem gładko przegrał z beniaminkiem z Piasku i spadł na ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

Dość nieoczekiwanie pozostałe mecze przerywały i to wyraźnie faworyzowane zespoły. Poligonersów pogrążyli wyjątkowo zmotywowani i ambitni zawodnicy Prodrexu, a Jakub poległ w pojedynku z coraz lepiej grającym teamem Rutgersów.

Wśród ligowych snajperów nadal nie do zatrzymania jest Tomasz Wala z Instalbudu, który tej niedzieli jako jedyny z czołówki punktował. W fair playu bez większych zmian. Punkty karne za żółte kartki zbierały głównie zespoły, które są nisko w klasyfikacji „ligowych dżentelmenów”. Tak więc na prowadzeniu wciąż trzy drużyny OKS Merkury II Poligon, Piasek i Szybkie Banany.

PALF: Nie ma mocnych · fot. Andzejek


Komplet wyników VII kolejki z niedzieli, 9 października 2005:

Relaks Katon Pub – Piasek 0:4 (0:0)
Bramki dla Piasku: Kojzarek Krystian, Pater Wojciech, Operchalski Grzegorz, Kurcjus Dariusz

OKS Merkury II Poligon – Szybkie Banany 1:1 (1:0)
Bramka dla OKSu: Kubica Szymon
Bramka dla Bananów: Kucharzewski Maciej

Żubry – Fa-Kt 1:1 (1:1)
Bramka dla Żubrów: Stafi Marcin
Bramka dla Fa-Ktu: Pojda Wojciech

Prodrex – The Poligoners 5:2 (1:1)
Bramki dla Prodrexu: Niemiec Piotr (dwie), Niemiec Dariusz, Kałamała Arkadiusz, Chrapkiewisz Marek
Bramki dla Poligonersów: Kajstura Wojciech, Osiński Miłosz
Żółte kartki: Kubik Mateusz, Chrapkiewicz Marek, Niemiec Piotr (wszyscy Prodrex)

Mieszko – Instalbud 2:4 (1:2)
Bramki dla Mieszka: Puchała Andrzej (dwie)
Bramki dla Instalbudu: Wala Tomasz (trzy), Rydzko Mariusz

Komet – Termex 0:0
Żółte kartki: Bebło Marcin, Wojtala Wojciech (obaj Termex)

LMB Rutgers – ATS Jakub 4:1 (1:0)
Bramki dla Rutgersów: Olszynka Aleksander, Piotrowski Rafał, Czorny Dariusz, Piotrowski Gabriel
Bramka dla Jakuba: Drzyzga Rafał
Żółta kartka: Piotrowski Rafał (LMB Rutgers)

Andzejek

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.