pless.pl

Reklama

Sport

  • 31 lipca 2018
  • 6 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 13558

Sinice pokonane! Znów można się kąpać w Łące

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj

Od poniedziałku, 6 sierpnia kąpielisko na Ośrodku Sportów w Łące znów można się kąpać. Jak poinformował MORiS, udało się zwalczyć sinice, które pojawiły się tutaj w ubiegłym tygodniu.

Dzień Dziecka na Plaży w Łące i otwarcie kąpieliska - 2.06.2018
W Łące znów można się kąpać. · fot. BM / pless.pl


- Z przyjemnością zapraszamy wszystkich amatorów aktywnego spędzania wolnego czasu nad akwenem łąckim do korzystania z naszych atrakcji! - zachęca ponownie Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu.

Przypomnijmy, że w miniony wtorek teren wyznaczony do kąpieli na terenie Ośrodka Sportów Wodnych w Łące został zamknięty ze względu na zakwit sinicy. Na terenie Ośrodka równocześnie jednak można było korzystać z plaży oraz wypożyczalni sprzętu sportowego.

Warto dodać, że w tym roku na łąckim akwenie pojawiły się pomosty, które wyznaczają obręb kąpieliska. Pomosty miały też pomóc w walce z sinicami, które co roku, podczas upałów, pojawiają się na kąpielisku. Przy pomostach zamontowano bowiem specjalne płótno, które w pewnym stopniu powinno zatrzymać sinice.

new, BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ośrodek Sportów Wodnych w Łące

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj