pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 23 lipca 2018
  • wyświetleń: 1212

[Iskra Pszczyna] I zespół: Poprawić skuteczność

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj

Po drugim letnim sparingu wiadomo już, że pracować trzeba nad skutecznością bowiem w sobotnim starciu z Wiślańskim Stowarzyszeniem Sportowym Wisła z wielu sytuacji bramkowych udało się wykorzystać tylko jedną i mecz znowu zakończył się remisem.

I zespół: WSS Wisła - Iskra 21.07.2018
fot. Andzejek


Pierwsza część meczu rozegranego w sobotnie przedpołudnie w Wiśle Uzdrowisko była dość wyrównana i obie drużyny mogły pokusić się o zdobycz bramkową. Sztuka ta udała się jednak gospodarzom po rzucie wolnym z okolicy szesnastego metra. Strzał zawodnika z Wisły przeleciał nad murem i wylądował tuż przy słupku.

Iskra odpowiedziała tuż po przerwie kiedy to dośrodkowanie Zawadzkiego i dogranie głową testowanego zawodnika wykończył z najbliższej odległości Piotr Noga. W drugiej odsłonie Iskra uzyskała sporą przewagę i oddała wiele strzałów, ale nie udało się więcej pokonać golkipera gospodarzy.

Warto zaznaczyć, że najstarszym zawodnikiem w Iskrze w sobotnim meczu był Tomasz Cempura z rocznika 1996, który pojawił się na boisku po przerwie, zaś średnia wieku zawodników pierwszej jedenastki wyniosła nieco ponad 18,5 roku! Idzie młodość!

I zespół: WSS Wisła - MKS Iskra Pszczyna 21.07.2018 · fot. Andzejek


WSS Wisła - MKS Iskra Pszczyna 1:1 (1:0)
bramki: 1:0 (27.rzut wolny), 1:1 Piotr Noga (47.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Testowany bramkarz - Mateusz Gołek (60. Tomasz Cempura), Piotr Noga, Mateusz Żelazo (75.Kamil Kułagowski), Zawodnik testowany (75. Sławomir Piech) - Wojciech Pośpiech (46. Zawodnik Testowany), Michał Żupa (46. Michał Wiera), Łukasz Mąka, Tomasz Zawadzki, Krzysztof Francuz (65. Bartosz Pisarek) - Kamil Pustelnik (70. Jakub Borek)

Andzejek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Seniorzy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj