pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 20 lipca 2018
  • wyświetleń: 2330

Młodzieżowy Turniej Siatkówki Plażowej w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zaprasza na Młodzieżowy Turniej Siatkówki Plażowej, który w sobotę 11 sierpnia odbędzie się na boiskach plażowych naszego Ośrodka.

Młodzieżowy Turniej Siatkówki Plażowej


Młodzieżowy Turniej Siatkówki Plażowej odbędzie się w dwóch kategoriach: kobiet i mężczyzn, a do udziału w turnieju zapraszamy panie i panów urodzonych w roku 1997 i młodszych. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do na adres sport@posir.pszczyna.pl (z dopiskiem "Młodzieżowy Turniej Siatkówki Plażowej) do 7 sierpnia 2018. W treści wiadomości prosimy o podanie składu pary, imienia i nazwiska osoby zgłaszającej oraz kontaktowego numeru telefonu. Udział w turnieju jest płatny, a opłatę wpisową w wysokości 20 zł/para należy opłacić do 7 sierpnia 2018 (przelewem na konto bankowe: 26 8448 0004 0030 9145 2000 0001 lub w biurze Ośrodka). Wszyscy niepełnoletni, którzy chcą wziąć udział w turnieju, muszą bezwzględnie dostarczyć podpisaną zgodę rodzica/opiekuna na udział w zawodach (zgoda dostępna w "plikach do pobrania").

W każdej z kategorii może wziąć udział maksymalnie 12 par (decyduje kolejność zgłoszeń). Początek turnieju zaplanowano o godzinie 9.00.

Regulamin - Młodzieżowy Turniej Siatkówki Plażowej 2018
Zgoda rodziców na udział niepełnoletnich

new / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj