pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 29 września 2005
  • wyświetleń: 1989

PALP: Pogromy!

PALP: Pogromy!


Kolejna piłkarska środa miała miejsce na świetnie przygotowanym do zmagań ligowych stadionie Leśnym przy hotelu Imperium. Odbyły się zaległe mecze 4. kolejki oraz mecze 11. kolejki (awansem). Jedynym wyrównanym meczem było spotkanie Katona z Boschem, zakończone minimalną wygraną tych pierwszych. Pozostałe spotkania to jednostronne widowiska zakończone wysokimi wygranymi faworytów. Formą błysnęli liderzy klasyfikacji strzelców.

Maciej Grygier pięciokrotnie pokonał bramkarza Jakuba, natomiast Tomasz Wala odnotował cztery trafienia w meczu Instalbudu z Jakubem. W najbliższej kolejce, która odbędzie się zgodnie z terminarzem w Piasku szykuje się nam szlagierowe spotkanie pomiędzy liderem i wiceliderem. Zarówno liderujący Mieszko, jak i Cadi-Car nie zaznały jeszcze goryczy porażki, a „samochodziarze” mają komplet punktów!

Maciek Stieber

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.