Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 7 lipca 2018
  • 16 września 2018
  • wyświetleń: 10214

Kręcimy kilometry dla Hospicjum św. Ojca Pio. Nagroda to 100 tys. zł

Hospicjum św. Ojca Pio jako jedyna organizacja w województwie śląskim zakwalifikowało się do drugiego etapu konkursu rowerowego "OdLOTTOwa jazda" i walczy o 100 tys. zł ─ przeznaczone przez organizatora konkursu, Fundację Lotto, na cel społeczny.

Jeśli hospicjum uda się zdobyć pieniądze, zostaną one wykorzystane na częściowe wyposażenie pierwszej części Domu Ojca Pio, czyli ośrodka dziennego pobytu i Przychodni Paliatywnej.

Zabawa polega na tym, aby przejechać najwięcej kilometrów na rowerze. Uczestnikiem rywalizacji może zostać każda osoba, która może posługiwać się aplikacją Endomondo na telefonie komórkowym i za jej pomocą liczyć przejechane kilometry. Edomondo jest bardzo popularnym i łatwym w obsłudze tzw. trenerem osobistym, motywującym do uprawiania sportu.

Chętni rejestrują się poprzez stronę internetową Endomondo , a przejechane na rowerze kilometry liczą i dodają do konta Hospicjum św. Ojca Pio za pomocą jednej z popularnych aplikacji mobilnych (Endomondo).

Szczegóły można znaleźć na stronie pszczyńskiego hospicjum: www.hospicjumOjcaPio.pl

Rywalizacja trwa od 1 lipca do 15 września, czyli 75 dni.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.