pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 30 maja 2018
  • wyświetleń: 834

[Iskra Pszczyna] Młodzicy młodsi: Zabrakło cierpliwości

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

W sobotnie przedpołudnie zawodnicy z rocznika 2006 wybrali się do Wilkowic by rozegrać spotkanie z tamtejszym GLKS-em. Niestety młodzi gracze Iskry wracają bez punktów.

Młodzicy młodsi: Iskra - Wilkowice 21.04.2018
fot. Andzejek


Komentarz trenera Radosława Rakowskiego:
"Przez pierwsze 25 minut mieliśmy przewagę na boisku, niestety brakowało skuteczności. Gospodarze w końcówce spotkania wyszli na prowadzenie po kontrze. Po stracie bramki całkowicie przestaliśmy grać w piłkę. Druga połowa była najgorsza w tym sezonie, zamiast odrabiać straty to zaczęliśmy między sobą dyskutować. Zabrakło nam cierpliwości, graliśmy zbyt nerwowo. Musimy pamiętać, że wygrywamy i przegrywamy razem i bez względu na wszystko musimy być jednością i tworzyć zgrany team."

GLKS Wilkowice - MKS Iskra Pszczyna 2:0 (1:0)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Karol Stieber, Łukasz Furtok, Szymon Muras, Karol Psik, Radosław Kloc, Igor Bała, Fabian Bała, Maksymilian Kurczyk, Hubert Pietruszka, Bartosz Kubisz, Bartosz Januszewski, Robert Prządka, Filip Dembecki

Raku, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj