Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 21 maja 2018
  • wyświetleń: 553

[Iskra Pszczyna] Trampkarze: Ostania akcja

Po bramce w ostatnich sekundach spotkania zespół Iskry zdobywa punkt w Tychach.

Trampkarze: Iskra - Siódemka Tychy 04.04.2018
fot. Andzejek


Komentarz trenera Radosława Rakowskiego:
"Celem na to spotkanie była gra skrzydłami. Pierwsza nasza bramka padła właśnie po dośrodkowaniu Witka Gawrona, które wykończył Karol Szafron. Do 30 minuty przeważaliśmy w każdym aspekcie, niestety po błędzie w ustawieniu zespół gospodarzy wyrównał. Po stracie bramki nasza gra stała się chaotyczna, brakło spokoju i cierpliwości. W drugiej części gry Siódemka wyszła na prowadzenie. W końcówce zaryzykowaliśmy i zaczeliśmy grać trzema obrońcami. Ryzyko się opłaciło, bo w ostatniej sekundzie spotkania Karol Szafron strzelił bramkę wyrównującą. Na pewno chłopakom należą się brawa za walkę do końca, aczkolwiek gdybyśmy utrzymali poziom gry z pierwszych 30 minut to jestem pewny, że wrócilibyśmy do domu z 3 punktami."

Siódemka Tychy - MKS Iskra Pszczyna 2:2 (1:1)
Bramki: Szafron 2x

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Kacper Zientek, Klaudiusz Szmajduch, Oliwier Dziech, Kacper Ryguła, Maciej Kaletka, Witold Gawron, Kacper Łoskot, Kacper Sidło, Łukasz Stryczek, Jakub Maśka, Karol Szafron Patryk Michulec, Kacper Hanslik, Kacper Kozik, Kacper Promny, Kacper Kozik,

Raku, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.