pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 28 maja 2018
  • 9 czerwca 2018
  • wyświetleń: 2379

VII Marsz Nordic Walking w Goczałkowicach

Za nami:

W sobotę, 9 czerwca o godzinie 10.00 z parkingu przy hali sportowej w Goczałkowicach - Zdroju już po raz siódmy uczestnicy wystartują z "kijami w rękach" zielonymi ścieżkami, które prowadzą w kierunku zapory na Jeziorze Goczałkowickim, skąd rozpościera się piękna panorama.

Wracając wałami spacerowicze będą mijać stawy Zabrzeszczak i Maciek równoległe do rzeki Wisły. Ostatni odcinek trasy prowadzi drogą asfaltową. Malownicza trasa wynosi ok. 10 km. Uczestnikiem marszu może być każda osoba bez względu na wiek i płeć. Wystarczy zjawić się w dniu imprezy w wyznaczonym miejscu i mieć ze sobą kijki do Nordic Walking (osoby bez kijków też są mile widziane).

Zanim grupa ruszy naprzód, odbędzie się wspólna rozgrzewka, podczas której instruktor Tomek przedstawi parę wskazówek dotyczących prawidłowego poruszania się z kijami. Meta zlokalizowana jest w miejscu startu, na parkingu przy hali sportowej, gdzie na uczestników będzie czekał posiłek oraz pamiątkowy certyfikat uczestnictwa.

Zapisy w dniu startu od godziny 9.00.

Organizatorem marszu jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju. Impreza w tym roku organizowana jest z okazji obchodów XXIII Dni Goczałkowic.

Z kijami w rękach po raz siódmy

BM / pless.pl, źródło: GOSiR Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.