pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 9 maja 2018
  • 21 maja 2018
  • wyświetleń: 2085

Rajd rowerowy przez Łąkę, Strumień, Zabłocie i Drogomyśl do Ochab

Za nami:

Stowarzyszenie LGD "Ziemia Pszczyńska" zaprasza do udziału w rajdzie rowerowym organizowanym w ramach projektu "Know-How - na podstawie wymiany międzyregionalnych doświadczeń".

Rajd rowerowy organizowany jest w sobotę, 26 maja. Trasa poprowadzi z Pszczyny przez Łąkę, Wisłę Małą, Strumień, Zabłocie i Drogomyśl do Ochab Wielkich i wynosi ok. 31 kilometrów. Jego celem jest zwiększenie intensywności współpracy w regionie przygranicznym, wskazanie miejsc z najbardziej pożądanymi punktami wież widokowych, a także możliwości zaistnienia szlaków single truck.

W rajdzie rowerowym mogą wziąć udział wyłącznie pełnoletni mieszkańcy powiatu pszczyńskiego, z wyłączeniem miasta Pszczyny oraz osoby czynnie zaangażowane w rozwój lokalnego środowiska - w rozumieniu powiatu pszczyńskiego.

Formularze zgłoszeniowe można składać osobiście bezpośrednio w siedzibie biura Stowarzyszenia LGD "Ziemia Pszczyńska" (43-200 Pszczyna, ul. 3-go Maja 11) lub nadesłać pocztą na adres: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Ziemia Pszczyńska"(43-200 Pszczyna, ul. 3-go Maja 11) w terminie do 21 maja do godz. 15.00. Decyduje data wpływu formularza zgłoszeniowego do siedziby biura Stowarzyszenia LGD "Ziemia Pszczyńska".

Więcej informacji w Regulaminie rajdu rowerowego organizowanego w ramach projektu "Know-How - na podstawie wymiany międzyregionalnych doświadczeń".

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.