pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 30 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 1126

[Iskra Pszczyna] Orliki: Festiwal strzelecki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Aż 24 bramki padły w sobotnim meczu ligi Orlików rozgrywanym na boisku przy hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie,w którym Iskra podejmowała zespół z Goczałkowic.

Orliki: Iskra - UMKS Goczałkowice 28.04.2018
fot. Andzejek


Komentarz trenera Ryszarda Tomanka:
"W sobotę na swoim orliku w spotkaniu w ramach IV Ligi Okręgowej Orlik podejmowaliśmy zespół UMKS Goczałkowice Zdrój. Tym razem nie był to już mecz nieustępliwej walki i dramatycznego przebiegu jak w dwóch naszych poprzednich potyczkach. W pierwszej połowie kiedy to goście z Goczałkowic trzymali jeszcze dość zorganizowane szyki, zdołaliśmy zdobyć " tylko " 6 bramek. Natomiast po zmianie stron rywale nie byli już w stanie powstrzymywać naszych ataków, a bramki zaczęły podać często i gęsto. Skończyło się na wyniku 23-1. Pomeczowa radość z wyniku zaprawiona była niepokojem o naszego bramkarza Kamila, który z powodu kontuzji musiał opuścić boisko. Kamil, trzymaj się."

Orliki: MKS Iskra Pszczyna - UMKS Goczałkowice-Zdrój 28.04.2018 · fot. Andzejek


MKS Iskra Pszczyna - UMKS Goczałkowce-Zdrój 23:1
Bramki: Szymek Reclik-10, Bartek Kuśmierczyk-6, Michał Jasiński -4, Kuba Kubica-2, Paweł Grygier - 1

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Kuba Kubica, Kamil Sokołowski, Sergiusz Wesołek, Paweł Grygier, Bartek Jasiński, Sławek Jasiński, Patryk Kajstura, Michał Jasiński, Szymek Reclik, Bartek Kuśmierczyk

Ryszard Tomanek
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj