Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 10 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 930

[Iskra Pszczyna] Orliki: Szybko ustawili mecz

Udanie wiosenne zmagania rozpoczęli podopieczni Ryszarda Tomanka, którzy na boisku Orlik przy hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji pewnie ograli rówieśników z Woli.

Orliki: Iskra - UKS SPS Wola 07.04.2018
fot. Andzejek


Komentarz trenera Ryszarda Tomanka:
"W sobotę na Orliku w Pszczynie meczem z UKS SPS Wola rozpoczęliśmy swój udział w wiosennej rundzie rozgrywek IV Ligi Okręgowej Orlik. Inauguracja ta była całkiem udana, bo wygraliśmy 7-1. Nasz zespół zaskoczył przeciwnika agresywną grą od pierwszego gwizdka sędziego i już po krótkim czasie prowadziliśmy 3-0, a po pierwszej połowie, w której utrzymaliśmy dominację na boisku, było 4-1. W drugiej połowie rywal wykazał większą determinację i gra się nieco wyrównała, ale to my podwyższyliśmy wynik, zdobywając kolejne 3 bramki i pewnie wygrywając. Grunt to dobry początek. Gratulacje chłopcy."

Orliki: MKS Iskra Pszczyna - UKS SPS Wola 07.04.2018 · fot. Andzejek


MKS Iskra Pszczyna - UKS SPS Wola 7:1 (4:1)
Bramki: Szymek Reclik (trzy), Michał Jasiński, Kuba Kubica, Bartek Bilek, Kamil Sokołowski po 1

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Sergiusz Wesołek, Michał Śnieg, Paweł Grygier, Bartek Jasiński, Sławek Jasiński, Bartek Kuśmierczyk, Michał Jasiński, Kuba Kubica, Szymek Reclik, Kamil Sokołowski, Bartek Bilek

Ryszard Tomanek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.