pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 30 marca 2018
  • wyświetleń: 722

[Iskra Pszczyna] Trampkarze młodsi: Przedświąteczne emocje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj

Horror - tak w skrócie można nazwać widowisko, którego w wielki czwartek doświadczyli kibice zgromadzeni na boisku Piast w Pszczynie.

Trampkarze: Iskra - MKS Żory 05.11.2017
fot. Andzejek


Komentarz trenera Radosława Rakowskiego:
"W pierwszej połowie graliśmy bardzo mądrze nie pozwalając gościom na stwarzanie sytuacji bramkowych. Zespół z Żor podarował nam dwa świąteczne prezenty, które wykorzystaliśmy schodząc do szatni z dwubramkową zaliczką. W drugiej części gry goście przejęli inicjatywę, stwarzając kilka groźnych sytuacji. Mój zespół parę razy ładnie wyszedł z kontrą, jednak nie udało się podwyższyć wyniku. Goście strzelili bramkę kontaktową końcówce spotkania. Ostatnie 5 minut to bardzo duża przewaga drużyny z Żor, ale udało nam się utrzymać korzystny wynik dzięki dobrej postawie obrony i Kacpra Zientka w bramce."

MKS Iskra Pszczyna - MKS Żory 2:1 (2:0)
Bramki: Szafron, Sidło

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Kacper Zientek, Kacper Łoskot, Klaudiusz Szmajduch, Oliwier Dziech, Maciej Kaletka, Jakub Maśka, Łukasz Stryczek, Karol Szafron, Dominik Stuchlik, Kacper Sidło, Patryk Michulec oraz Kacper Ryguła, Kacper Hanslik

Raku, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Liga Maluchów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj