pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 1 czerwca 2006
  • wyświetleń: 4882

PALF: Wyniki I i II rundy sezonu 2005/2006

Gra Pszczyńska Amatorska Liga Futsalu. W tym miejscu przedstawiamy komplet wyników rundy jesiennej i wiosennej sezonu 2005/2006 Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu. Przypominamy, że mecze rozgrywane są na boiksu Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie (os. Piastów)

Andrzejek

Poniżej komplet wyników jesiennych zmagań oraz wyniki już rozegranych spotkań rewanżowych.

I kolejka – 28 sierpnia 2005 (niedziela)
12:00 Instalbud – Termex 6:0
12:50 LMB Rutgers – Komet 5:4
13:40 Fa-Kt – Szybkie Banany 4:3
14:30 Prodrex – Piasek 4:3
15:20 Żubry – Relaks Katon Pub 1:0
16:10 Mieszko – OKS Merkury II Poligon 10:0
17:00 ATS Jakub – The Poligoners 3:6

II kolejka – 04 września 2005
12:00 OKS Merkuty II Poligon – LMB Rutgers 2:0
12:50 Relaks Katon Pub – Mieszko 4:5
13:40 Piasek – Żubry 3:1
14:30 ATS Jakub – Instalbud 2:7
15:20 Szybie Banany – Prodrex 7:0
16:10 Termex – Fa-Kt 1:2
17:00 Komet – The Poligoners 2:3

III kolejka – 11 września 2005 (niedziela)
12:00 Fa-Kt – ATS Jakub 4:5
12:50 Prodrex – Termex 2:2
13:40 Instalbud – The Poligoners 3:2
14:30 Żubry – Szybkie Banany 0:4
15:20 Mieszko – Piasek 3:2
16:10 LMB Rutgers – Relaks Katon Pub 0:4
17:00 Komet – OKS Merkury II Poligon 0:2

IV kolejka – 18 września 2005 (niedziela)
12:00 Piasek – LMB Rutgers 1:0
12:50 Szybkie Banany – Mieszko 1:5
13:40 Termex – Żubry 3:1
14:30 OKS Merkury II Poligon – The Poligoners 1:3
15:20 Instalbud – Fa-Kt 7:1
16:10 Relaks Katon Pub – Komet 0:1
17:00 ATS Jakub – Prodrex 5:1

V kolejka – 25 września 2005 (niedziela)
12:00 Fa-Kt – The Poligoners 1:3
12:50 Komet – Piasek 3:2
13:40 LMB Rutgers – Szybkie Banany 2:2
14:30 Żubry – ATS Jakub 1:5
15:20 Mieszko – Termex 1:0
16:10 Prodrex – Instalbud 0:2
17:00 OKS Merkury II Poligon – Relaks Katon Pub 5:1

VI kolejka – 2 października 2005 (niedziela)
11:00 Termex – LMB Rutgers 2:2
11:50 Relaks Katon Pub – The Poligoners 1:3
12:40 Fa-Kt – Prodrex 2:3
13:30 Piasek – OKS Merkury II Poligon 3:0
14:20 Szybkie Banany – Komet 1:2
15:10 ATS Jakub – Mieszko 3:2
16:00 Instalbud – Żubry 5:0

VII kolejka – 9 października 2005 (niedziela)
11:00 Relaks Katon Pub – Piasek 0:4
11:50 OKS Merkury II Poligon – Szybkie Banany 1:1
12:40 Żubry – Fa-Kt 1:1
13:30 Prodrex – The Poligoners 5:2
14:20 Mieszko – Instalbud 2:4
15:10 Komet – Termex 0:0
16:00 LMB Rutgers – ATS Jakub 4:1

VIII kolejka – 16 października 2005 (niedziela)
11:00 Fa-Kt – Mieszko 2:2
11:50 Piasek – The Poligoners 0:2
12:40 Instalbud – LMB Rutgers 4:0
13:30 Szybkie Banany – Relaks Katon Pub 6:2
14:20 Termex – OKS Merkury II Poligon 1:0
15:10 ATS Jakub – Komet 5:4
16:00 Prodrex – Żubry 4:3

IX kolejka – 23 października 2005 (niedziela)
11:00 OKS Merkury II Poligon – ATS Jakub 1:3
11:50 Relaks Katon Pub – Termex 0:2
12:40 Mieszko – Prodrex 2:3
13:30 Komet – Instalbud 1:2
14:20 Żubry – The Poligoners 0:2
15:10 LMB Rutgers – Fa-Kt 2:4
16:00 Piasek – Szybkie Banany 2:2

X kolejka – 30 paździrnika 2005 (niedziela)
10:00 Mieszko – The Poligoners 9:0
10:50 Piasek – ATS Jakub 4:1
11:40 LMB Rutgers – Żubry 1:3
12:30 Komet – Prodrex 1:4
13:20 OKS Merkury II Poligon – Fa-Kt 2:0
14:10 Relaks Katoin Pub – Instalbud 5:9
15:00 Szybkie Banany – Termex 3:2

XI kolejka – 06 listopada 2005 (niedziela)
10:00 Instalbud – OKS Merkury II Poligon 7:1
10:50 Termex – Piasek 0:2
11:40 ATS Jakub – Relaks Katon Pub 4:3
12:30 Fa-Kt – Komet 3:0
13:20 Szybkie Banany – The Poligoners 4:0
14:10 Prodrex – LMB Rutgers 4:3
15:00 Żubry – Mieszko 2:2

XII kolejka – 13 listopada 2005 (niedziela)
10:00 Termex – The Poligoners 1:5
10:50 ATS Jakub – Szybkie Banany 6:2
11:40 Żubry – Komet 2:1
12:30 Mieszko – LMB Rutgers 2:3
13:20 Prodrex – OKS Merkury II Poligon 3:2
14:10 Fa-Kt – Relaks Katon Pub 0:1
15:00 Instalbud – Piasek 7:0

XIII kolejka – 20 listopada 2005 (niedziela)
10:00 Szybkie Banany – Instalbud 3:6
10:50 Komet – Mieszko 2:5
11:40 LMB Rutgers – The Poligoners 1:3
12:30 OKS Merkury II Poligon – Żubry 2:5
13:20 Relaks Katon Pub – Prodrex 2:1
14:10 Piasek – Fa-Kt 2:8
15:00 Termex – ATS Jakub 5:7

XIV kolejka – 2 kwietnia 2006 (niedziela)
12:00 Fa-Kt – Szybkie Banany 1:2
12:50 ATS Jakub – The Poligoners 6:2
13:40 Mieszko – OKS Merkury II Poligon 8:2
14:30 Prodrex - Piasek 3:3
15:20 Instalbud - Termex 5:1
16:10 Żubry – Relaks Katon Pub 2:2
17:00 LMB Rutgers - Komet 4:3

XV kolejka – 9 kwietnia 2006 (niedziela)
12:00 Termex – Fa-Kt 1:4
12:50 OKS Merkuty II Poligon – LMB Rutgers 1:3
13:40 Komet – The Poligoners 0:3
14:30 Piasek – Żubry 3:9
15:20 Szybie Banany – Prodrex 0:2
16:10 ATS Jakub – Instalbud 2:2
17:00 Relaks Katon Pub – Mieszko 1:1

XVI kolejka – 17 kwietnia 2006 (poniedziałek)
12:00 LMB Rutgers – Relaks Katon Pub 2:3
12:50 Żubry – Szybkie Banany 5:3
13:40 Fa-Kt – ATS Jakub 1:3
14:30 Mieszko – Piasek 4:0
15:20 Instalbud – The Poligoners 6:0
16:10 Prodrex - Termex 4:4
17:00 Komet – OKS Merkury II Poligon 1:1

XVII kolejka – 23 kwietnia 2006 (niedziela)
12:00 ATS Jakub – Prodrex 6:1
12:50 Szybkie Banany – Mieszko 4:3
13:40 Instalbud – Fa-Kt 3:1
14:30 Relaks Katon Pub – Komet 0:2
15:20 Termex – Żubry 1:1
16:10 OKS Merkury II Poligon – The Poligoners 1:5
17:00 Piasek – LMB Rutgers 1:1

XVIII kolejka – 30 kwietnia 2006 (niedziela)
12:00 Mieszko – Termex 8:1
12:50 Prodrex – Instalbud 1:5
13:40 OKS Merkury II Poligon – Relaks Katon Pub 3:1
14:30 Fa-Kt – The Poligoners 2:4
15:20 Komet – Piasek 0:5
16:10 LMB Rutgers – Szybkie Banany 1:2
17:00 Żubry – ATS Jakub 1:5

XIX kolejka – 3 maja 2006 (środa)
12:00 Relaks Katon Pub – The Poligoners 0:3
12:50 Termex – LMB Rutgers 0:4
13:40 Instalbud – Żubry 3:0
14:30 Szybkie Banany – Komet 6:2
15:20 ATS Jakub – Mieszko 5:3
16:10 Fa-Kt – Prodrex 5:0
17:00 Piasek – OKS Merkury II Poligon 2:2

XX kolejka – 7 maja 2006 (niedziela)
12:00 OKS Merkury II Poligon – Szybkie Banany 0:3
12:50 Komet – Termex 2:3
13:40 Mieszko – Instalbud 2:4
14:30 Prodrex – The Poligoners 7:3
15:20 Żubry – Fa-Kt 4:2
16:10 Relaks Katon Pub – Piasek 3:2
17:00 LMB Rutgers – ATS Jakub 1:4

XXI kolejka – 14 maja 2006 (niedziela)
12:00 Piasek – The Poligoners 2:2
12:50 Fa-Kt – Mieszko 0:5
13:40 ATS Jakub – Komet 5:3
14:30 Szybkie Banany – Relaks Katon Pub 5:1
15:20 Instalbud – LMB Rutgers 2:2
16:10 Prodrex – Żubry 5:0 w.o.
17:00 Termex – OKS Merkury II Poligon 3:2

XXII kolejka – 28 maja 2006 (niedziela)
12:00 OKS Merkury II Poligon – ATS Jakub 1:4
12:50 Relaks Katon Pub – Termex 4:1
13:40 LMB Rutgers – Fa-Kt 2:1
14:30 Mieszko – Prodrex 6:1
15:20 Piasek – Szybkie Banany 5:3
16:10 Żubry – The Poligoners 2:7
17:00 Komet – Instalbud 2:1

XXIII kolejka – 4 czerwca 2006 (niedziela)
12:00 LMB Rutgers – Żubry 2:1
12:50 OKS Merkury II Poligon – Fa-Kt 10:2
13:40 Relaks Katoin Pub – Instalbud 0:2
14:30 Komet – Prodrex 1:2
15:20 Mieszko – The Poligoners 3:3
16:10 Piasek – ATS Jakub 3:0
17:00 Szybkie Banany – Termex 3:6

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.