pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 1 marca 2018
  • wyświetleń: 1276

[Iskra Pszczyna] Uczymy się od najlepszych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj

Zawodnik oraz trener grup młodzieżowych naszego klubu Paweł Zjawiński początkiem lutego odbył staż trenerski w jednej z najlepszych akademii piłkarskich w kraju. Kilkudniowy pobyt w klubie ze stolicy na pewno zaowocuje w przyszłości.

Stadion Legii Warszawa


"W dniach 5-8 lutego miałem przyjemność przebywać na stażu trenerskim w Legii Warszawa. Bardzo się cieszę, że trafiła się taka okazja i ją wykorzystałem, ponieważ było to zderzenie z rzeczywistością." - podkreśla Paweł Zjawiński.

"Nie bez powodów Akademia Legii jest jedną z topowych w kraju. Ich profesjonalizm, odpowiednia baza treningowa, dyscyplina i przyjazna atmosfera są podstawą do osiągania świetnych wyników w każdej kategorii wiekowej i rywalizacje ze szkółkami takimi jak chociażby Ajax Amsterdam czy Hertha Berlin.

Dużo nowych informacji, doświadczeń i środków treningowych pakuję do walizki i wracam do Pszczyny, ciężko pracować z naszymi zawodnikami, ponieważ aby dostać się i zaistnieć w jakimś czołowym klubie w kraju czeka nas długa droga."
- podsumował krótko młody szkoleniowiec z Pszczyny.

Paweł Zjawiński na stażu trenerskim w Legii 05-08.02.2018


W barwach Legii Warszawa od sierpnia 2015 występuje młodszy brat Pawła, Łukasz Zjawiński, który dzięki dobrej postawie zadebiutował już także w młodzieżowej reprezentacji naszego kraju.

Paweł Zjawiński, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Seniorzy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj