pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 14 lutego 2018
  • 27 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 6021

Trwa Nabór do Akademii Młodego Piłkarza!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum Aktywności Ruchowej" podaj

Dzisiaj najmłodsi, jutro najlepsi! Trwa nabór do Akademii Młodego Piłkarza. Zapisz dziecko już dzisiaj!

Trwa Nabór do Akademii Młodego Piłkarza!


Akademia Młodego Piłkarza to projekt zakładający rozwój sportowy uczestników, ukierunkowany na piłkę nożną. Stawiamy na radosną atmosferę, przy okazji zabawy wprowadzamy elementy techniki w atrakcyjnej dla dzieciaków formie, szkoląc pod kątem zdobywania umiejętności piłkarskich.

Kluczowy jest dla nas uśmiech dziecka podczas treningu i po jego zakończeniu, a także utrwalenie pozytywnego stosunku do ruchu, jak również rozpalenia pasji i marzeń na starcie przygody piłkarskiej młodych zawodników. Bazujemy na autorskim programie szkoleniowym, szczegółowo dopasowanym do wieku naszych podopiecznych.

Do udziały w zajęciach zapraszamy dzieci już od 3. roku życia! Prowadzimy szkolenie w Pszczynie, Miedźnej, Studzienicach, Radostowicach, a od niedawna również w Górze, zaś sam projekt zakłada szeroką współpracę z klubami GKS Tychy, MKS Iskra Pszczyna, LKS Studzienice, Josieniec Radostowice, Orlik Miedźna, LKS Miedźna, oraz AKS Nadwiślan Góra.

Jak dołączyć do Akademii Młodego Piłkarza? Sprawa jest prosta. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 886-386-428, a w kilka chwil dowiesz się, do której grupy może dołączyć Twoje dziecko. Później wystarczy już tylko pojawić się na treningu.

Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.akademiamp.eu. Więcej informacji na temat pierwszych zajęć pod adresem www.akademiamp.eu/pierwszy-trening/.

Zapraszamy!

Centrum Aktywności

43-215 Jankowice
ul. Żubrów 75

tel. 57 57 23 23 7Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Centrum Aktywności Ruchowej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum Aktywności Ruchowej" podaj