pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 7 lutego 2018
  • 15 marca 2018
  • wyświetleń: 4180

Akademia Piłkarska 21 oddział Łąka zaprasza na treningi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Akademia Piłkarska 21" podaj

W Łące od 5 lat działa druga, po AP21 Trzebinia, filia w Polsce Akademii Piłkarskiej 21 Kraków. Jej założycielami są byli reprezentanci Polski i zawodnicy Wisły Kraków: Mirosław Szymkowiak i Tomasz Frankowski oraz trener Akademii Piłkarskiej 21 Kraków Marek Konieczny (trener, który bierze udział w kursie UEFA Elite Youth - pierwszy kurs trenerów specjalizujących się w szkoleniu zawodników w Polsce).

Nowa strona Akademii Piłkarskiej 21 oddział Łąka
Akademia Piłkarska 21 oddział Łąka zaprasza na treningi!


Dzięki przychylności założycieli AP21 Kraków dzieci będą miały okazję trenować w profesjonalnej akademii piłkarskiej według europejskich wzorców. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem treningowym, bazą oraz kadrą trenerską.

Akademia Piłkarska 21 Łąka to nie tylko trening piłki nożnej. To również czynny udział w turniejach piłkarskich, organizacja meczy towarzyskich. Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku 3-12 lat.

Akademia Malucha 21 ŁąkaZ myślą o najmłodszych i dla najmłodszych Akademia Piłkarska 21 Łąka, pragnie przedstawić ofertę zajęć skierowaną dla dzieci (dziewcząt oraz chłopców) w wieku przedszkolnym (3-6 lat). Akademia Malucha ma na celu zapoznanie dzieci w w wieku przedszkolnym z szeroko rozumianą kulturą fizyczną oraz propagować aktywność ruchową i zachowania pro-zdrowotne od najmłodszych lat. Sprzyjająca atmosfera, uśmiech i radość dzieci podczas zajęć, będzie naszym wspólnym sportowym sukcesem.

Zapraszamy na nową stronę Akademii Piłkarskiej 21 oddział Łąka - ap21laka.pl

Akademia Piłkarska 21 oddział Łąka

43-241 Pszczyna
ul. Tysiąclecia 25

tel. 661-804-109Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Akademia Piłkarska 21

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Akademia Piłkarska 21" podaj