pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 1 lutego 2018
  • 10 marca 2018
  • wyświetleń: 3967

16. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Tenisie Stołowym

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Za nami:

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz Uczniowski Ludowy Klub Tenisa Stołowego zapraszają na 16. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Tenisie Stołowym.

Wszystkich miłośników tenisa stołowego zapraszamy w sobotę, 10 marca do hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie, gdzie odbędą się 16. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Tenisie Stołowym.

Mistrzostwa rozegrane zostaną w siedmiu kategoriach. O godzinie 9.00 zmagania rozpoczną Żaki, Młodziki oraz kategoria Kadetów/Juniorów. O godzinie 13.00 do stołów tenisowych zaprosimy kategorie OPEN, Amatorów, Weteranów (powyżej 50. roku życia), a także zaproszonych gości, którzy rywalizować będą w kategorii VIP.

W turnieju mogą wziąć udział zawodnicy i zawodniczki, którzy dokonają zgłoszenia do zawodów (zgłoszenia do wszystkich kategorii przyjmowane są 30 minut przed każdą kategorią) oraz opłacą wpisowe w wysokości 10 zł/osoba (wpisowe płatne w dniu turnieju). Udział w turnieju dzieci i młodzieży (do ukończenia 18 roku życia) jest bezpłatny.16. MPPw TS
fot. POSiR

BM / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj