pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 21 stycznia 2018
  • wyświetleń: 1013

[Iskra Pszczyna] Młodzicy młodsi: Początek bez rytmu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Pierwszy mecz w nowym roku rozegrali podopieczni Radosława Rakowskiego oraz Pawła Zjawińskiego z rocznika 2006. Zespół Iskry zaczyna przygotowania od zwycięstwa w Tychach.

Komentarz trenera Radosława Rakowskiego:
"Pierwszy swój sparing rozegraliśmy w ciężkich warunkach, bo w padającym śniegu. Gra od początku była chaotyczna z obu stron, widać było, że zespoły nie są jeszcze w rytmie meczowym. W naszej grze brakowało ostatniego podania i wykończenia. Na plus na pewno udana gra wysokim pressingiem. Bramkę na 1:0 zdobył Miłosz Szydłowski po podaniu Szymona Brańczyka, natomiast wynik ustalił Karol Psik, który najlepiej zachował się w podbramkowym zamieszaniu. Cieszę się, że zaczynamy nowy rok od zwycięstwa, dedykujemy je Tymkowi Nyczowi, który złapał ciężką kontuzję. Wracaj do zdrowia Tymek!"

APN GKS Tychy - MKS Iskra Pszczyna 0:2
Bramki: Miłosz Szydłowski, Karol Psik

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Robert Prządka, Karol Stieber, Karol Psik, Bartosz Kubisz, Szymon Muras, Szymon Brańczyk, Miłosz Szydłowski, Maksymilian Kurczyk, Radosław Kloc, Fabian Bała, Bartosz Januszewski, Mikołaj Łuszcz, Hubert Pietruszka, Oliwier Rozmus, Łukasz Furtok

Raku
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj