pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 17 stycznia 2018
  • 19 stycznia 2018
  • wyświetleń: 1977

VIII Turniej Pawłowic w curlingu - zawody w ten weekend

Za nami:

W najbliższy weekend, 19 - 21 stycznia, już po raz ósmy na pawłowickim lodowisku zostanie rozegrany turniej curlingowy.

Do udziału w rozgrywkach zgłosiły się drużyny z Bełchatowa, Łodzi, Krakowa, Gliwic i Katowic, a wśród nich znajdą się zawodnicy, którzy są aktualnymi Mistrzami Polski. To jedyny taki turniej w Polsce, gdzie mogą rywalizować między sobą dziesięciolatki z sześćdziesięciolatkami, gdyż w turnieju od lat grają nasze najmłodsze gminne drużyny, jak i nasza eksportowa 50+. Jest to dobry przykład zacierania się rówżnic pokoleniowych. Na dodatek dla naszych najmłodszych adeptów, będzie to sposobność bezpośredniego przygotowania się przed eliminacjami do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, które odbędą się na pawłowickim lodowisku bezpośrednio po niedzielnym i poniedziałkowym turnieju.

Przypominamy, że w związku z organizacją VIII Turnieju Pawłowic w curlingu, lodowisko w okresie 18 - 22 stycznia, będzie zamknięte dla celów łyżwiarskich. Jednocześnie zachęcamy do kibicowania naszym drużynom, czyli: "Curlusom Baniatym", "KS Juniorom" i naszym najmłodszym zawodnikom OOM.

Curling

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.