Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 25 listopada 2017
  • 26 listopada 2017
  • wyświetleń: 12732

[WIDEO] LKS Goczałkowice rozegrał wyjątkowy mecz w Dortmundzie

Wczoraj na bocznym boisku Signal Iduna Park w Dortmundzie doszło do wyjątkowego meczu piłki nożnej. LKS Goczałkowice zmierzył się z ekipą RSV Meinershagen, drużyną z rodzinnej miejscowości Nuriego Sahina, pomocnika Borussii Dortmund.

lks goczałkowie
LKS Goczałkowice rozegrał wyjątkowy mecz w Dortmundzie · fot. LKS Goczałkowice-Zdrój


Drużyna z Goczałkowic-Zdroju nie przez przypadek rozegrała mecz z RSV Meinershagen. To właśnie w tej niemieckiej drużynie pierwsze kroki piłkarskie stawiał Nuri Sahin, pomocnik Borussii Dortmund.

Łukasz Piszczek i Nuri Sahin w sparingowym meczu wcielili się w rolę trenerów obu ekip. Po pierwszej połowie z jednobramkową przewagą do szatni schodzili piłkarze z Goczałkowic-Zdroju. Tuż przed zakończeniem 45 minut bramkę dla LKS-u zdobył Adam Grygier.

Loading...


Po przerwie drugą bramkę dla ekipy z Goczałkowic-Zdroju zdobył Wojciech Dragon. Niestety naszej drużynie nie udało się dowieźć zwycięstwa do końca, a mecz sparingowy ostatecznie zakończył się remisem 2:2.

Poniżej zapis całego meczu:

ab / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.