pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 24 października 2017
  • wyświetleń: 2546

Siatkarki PLKS pokonały grupowego lidera KS Olimpia Jawor

W sobotę siatkarki PLKS Pszczyna podejmowały lidera grupy 3 - zespół KS OLIMPIA Jawor. Już w pierwszym secie podopieczne Jarosława Bodysa pokazały, że będą walczyć w tym meczu o zwycięstwo.Zagrywką i skutecznymi atakami zakończyły pierwszego seta do 17. W kolejnym secie to siatkarki z Jawora osiągnęły kilkupunktową przewagę, którą dowiozły do końca seta. Set trzeci i czwarty przypominał grę zespołów z setów poprzednich. Kto w tym meczu zdobędzie 2 punkty miał pokazać tie-break. Lepiej seta rozpoczęły pszczynianki. Zagrywką odsunęły przeciwniczki od siatki, które zaczęły popełniać błędy w przyjęciu i w ataku. To zdecydowało, że siatkarki PLKS zasłużenie wygrały seta i cały mecz.

PLKS zagrał w skladzie: Marta Jędrysik /K/, Agnieszka Młynarczyk, Urszula Lorenc, Martyna Kołodziej , Karolina Olczyk, Natalia Krzempek, Paulina Ponikiewska /Libero/ oraz Żaneta Stępień, Paulina Dyc-Bażanowska, Adrianna Wróblewska. Marta Jakubiec

Najbliższy mecz z KS Częstochowianka Częstochowa odbędzie się w sobotę, 28 października o godzinie 18.00 w hali POSiR.

Leszek Burda

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.