pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 11 października 2017
  • wyświetleń: 724

[Iskra Pszczyna] Orliki: Zabrakło koncentracji

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Niespodziewanej porażki doznali gracze z rocznika 2007, którzy po bardzo dobrej pierwszej połowie w starciu z tyska drużyną poczuli się chyba zbyt pewnie, a rozluźnienie w pszczyńskich szeregach wykorzystali goście.

Orliki: Iskra - APN GKS Tychy 07.10.2017
fot. Andzejek


Komentarz trenera Ryszarda Tomanka:
"W sobotę w meczu ligowym przegraliśmy z APN GKS Tychy 5-6. Przeciwnik zaprezentował solidną grę , mecz stał na dobrym poziomie, nasza drużyna pokazała swoje atuty, ale, niestety, to nie my cieszyliśmy się po meczu. Po pierwszej połowie prowadziliśmy już 5-2, ale na początku drugiej połowy chłopcy ofiarowali rywalom kilka prezentów, które oni skrzętnie przyjęli i wyszli na prowadzenie. Można było jeszcze wygrać, mieliśmy inicjatywę, graliśmy ofensywnie, stworzyliśmy wiele sytuacji bramkowych , ale zabrakło skuteczności, a szczególnie w tej sytuacji w ostatnich sekundach meczu. Spróbujemy tych straconych punktów poszukać za tydzień w Bieruniu."

MKS Iskra Pszczyna - APN GKS Tychy 5:6
Bramki: Jakub Kubica -3, Michał Jasiński-1

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Michał Jasiński, Michał Śnieg, Sergiusz Wesołek, Paweł Grygier, Kacper Treliński, Bartek Jasiński, Wiktor Skwarek, Szymek Reclik, Bartek Kuśmierczyk, Kuba Kubica

Ryszard Tomanek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj