pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 12 października 2017
  • 21 października 2017
  • wyświetleń: 2877

Grand Prix Strumienia Amatorów w Badmintonie

Za nami:

Wystartowała już nowo powstała Akademia Sportowa. Z tej okazji właściciele organizują turniej z cyklu Grand Prix, który odbędzie się na obiekcie sportowym w Strumieniu.

UWAGA! Impreza została odwołana.

Grand Prix Strumienia Amatorów w Badmintonie


Do dyspozycji będzie pięć kategorii, do których zgłaszać można się do 19 października. Każdy uczestnik będzie mógł spróbować swoich sił maksymalnie w dwóch kategoriach. W turnieju mogą brać udział amatorzy - osoby dorosłe, które nie posiadają licencji zawodniczych PzBad oraz nie są sklasyfikowane na listach PzBad. Organizator ma możliwość dopuścić osobę z licencją PzBad, która nie widnieje na listach PzBad.

W zgłoszeniu do turnieju należy podać: imię i nazwisko, nr telefonu a także imię i nazwisko partnera w razie gry podwójnej lub dopisek "szukam partnera".

Więcej informacji na stronie www.akademiasportowa.com.pl lub email: akademia.sportowa@wp.pl.Zachęcamy również do odwiedzenia Facebooka: www.facebook.com/Akademia-Sportowa

Grand Prix Strumienia Amatorów w Badmintonie

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.