Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 21 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 1696

SP Miedźna druga w piłce ręcznej w rejonie pszczyńsko-cieszyńskim

Po sukcesach na arenie gminnej i powiatowej, w której uczniowie z SP Miedźna przeszli jak burza z kompletem zwycięstw, przyszedł czas na zmierzenie się o tytuł mistrzowski w zawodach rejonowych, które obejmują powiaty pszczyński i cieszyński.

SP Miedźna druga w piłce ręcznej w rejonie pszczyń
SP Miedźna druga w piłce ręcznej w rejonie pszczyńsko-cieszyńskim · fot. ZS Miedźna


W meczu finałowym uczniowie SP Miedźna grali z reprezentacją SP 1 z Ustronia. Zawodnicy z powiatu cieszyńskiego, trenujący na co dzień w klubie i grający w Śląskiej Lidze Piłki Ręcznej, okazali się lepsi pokonując naszych panów 17:7 (9:2 i 8:5) i pokazując dobitnie różnice pomiędzy sportem typowo szkolnym, a klubowym.

Szkołę Podstawową im. Powstańców Śląskich w Miedźnej dzielnie reprezentowali: Szafron Szymon (bramka), Lukasek Piotr (lewe rozegranie), Jarco Szymon (środek rozegrania), Painta Mateusz i Marcel Szweda (prawe rozegranie), Szweda Filip (lewe skrzydło), Amadeusz Wojciech (obrotowy), Karol Stalmach i Kuba Antecki (prawe skrzydło) i Oskar Blacha.

Marcin Domżoł

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.