Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 20 kwietnia 2017
  • 22 maja 2017
  • wyświetleń: 6827

[ZDJĘCIA] Leśne bieganie dla zdrowia w Woli

W sobotę, 20 maja na terenie gminy Miedźna, w pobliżu leśniczówki odbyła się druga edycja zawodów w konkurencji biegowej oraz nordic walking.

Leśne bieganie dla zdrowia - zawody biegowe i nordic walking w Woli - 20.05.2017 · fot. A. Mietlińska i S. Karbowy


Do udziału w zawodach zgłosiły się 173 osoby. W biegu dla dzieci wystartowały 24 osoby, w konkurencji 3800 m startowały 42 osoby, w konkurencji 7600 m 65 osób, natomiast marsz nordic walking ukończyły 42 osoby. Najmłodszym uczestnikiem zawodów był Machnicki Marcel.

Najszybszą zawodniczką z gminy Miedźna na dystansie 7600 m została Mardzyńska Magdalena, najszybszym zawodnikiem Mendyk Przemysław. Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: www.bgtimesport.pl/zawody.

Organizację II Leśnego Biegu dla zdrowia wsparli materialnie i finansowo: ZM Henryk Kania S.A. z Pszczyny, Wyższa Szkoła Instruktorsko-Trenerska z Tychów, MTM CEE z Woli, sklep "Sportowy Klimat" z Woli, Rada Osiedla Wola I oraz Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii z Miedźnej.

BM / pless.pl, źródło: UG Miedźna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.